Ciepłym, zimowym popołudniem

Dawno nie było na blogu stylizacji i prawdopodobnie będzie ich coraz mniej. Po pierwsze zdecydowanie wolę stać po drugiej stronie obiektywu. Po drugie nigdy nie czułam się jakąś wielką znawczynią mody, zazwyczaj pokazuję wam co noszę na co dzień, ale nie są to jakieś wyszukane propozycje. Po trzecie, z racji tego, że zajmuję się teraz na co dzień fotografią powoli ulega zmianie wnętrze mojej szafy.

Duże torebki ustępują miejsca małym torebkom na ramię, eleganckie bluzeczki zamieniam na wygodne bluzy, spodnie w kantkę na jeansy, a szpileczki na wygodne buty na płaskiej podeszwie. Ale to nie znaczy, że zamierzam całkiem z tego typu postów zrezygnować. Będą, tylko może mniej systematycznie. Od czasu do czasu jak przy okazji jakiegoś spaceru uda nam się coś ciekawego zrobić, tak jak na przykład wczoraj podczas testowania nowego obiektywu (o którym napiszę wam już wkrótce) powstało tych kilka kadrów. Wiele razy prosiliście o posta na temat sprzętu, którego używamy, no więc takowy powstanie. Tym bardziej, że bardzo długo szukaliśmy idealnego obiektywu do portretów, przy okazji czego popełniliśmy kilka niepotrzebnych wydatków, tak więc żeby wam trochę pomóc w wyborze będzie na ten temat kilka słów od nas i o tym czego nauczyliśmy się na własnych błędach.

płaszczyk – Zara

spodnie- The Sting

bluza- The Sting

komin – River Island

torebka – Parfios

Komentarze (59)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

do góry

ZDJĘCIA NA BLOGU SĄ MOJEGO AUTORSTWA I ZGODNIE Z PRAWEM AUTORSKIM , BEZ MOJEJ ZGODY NIE MOGĄ BYĆ NIGDZIE WYKORZYSTANE! JEŚLI CHCESZ UŻYĆ MOICH ZDJĘĆ SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ : addictedtopassion@gmail.com